Kurucu Mesajı

Sevgili dostlar; AKEAD olarak faaliyete geçtiğimiz günden bu yana her zaman büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşadık.Hep beraber büyüdük, güzel günleri de zorlu piyasa şartlarını da beraber karşıladık. Değerlerimiz bize yol gösterdi. Artık geleceği daha bir gururla, onurla karşılıyoruz.Murat BALTA

Firmalarımızın ürünleri, hizmetleri nasıl farklılıklar gösteriyorsa, çözümleri de beklentileri de farklılık gösterir. AKEAD farklı sektörlerden dostlarına, yetkin ekibi ile uçtan uca çözümler sunarken her zaman rekabetçi fırsatlar da sunar. Bir ürünün üzerinde ki teknik özellikler ürünün faydasını, hizmetin içeriğini belirlemez. Ürünlerin kullanım ömürlerini sizin vizyonunuz belirler.Üzerinde yaşadığımız topraklar medeniyetlerin doğduğu, ortaya çıkarttıkları kültür ile dünyanın geri kalanını etkiledikleri bir coğrafyadır. Ne yazık ki uzunca bir süredir bu birikim dünya medeniyetlerine yeterli katkıyı sunamamıştır.

Böyle bir ideal ile Anadolu’nun çağdaş kazanımlarını kültürel birlikteliklere dönüştürecek, ülkemiz, Avrupa ve Afrika’ya katkı sunabilirsek, bahtiyar olacağız.

Murat BALTA

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.