Ev Dışı Gıda sektörü

Firmalar

Restoran / Lokanta, Pizza, Börekçi, Fast Food, Cafeler, Büfeler, Self Servis, Pastaneler/Tatlıcı, Kahvehane, Çay bahçeleri, Oyun salonları, bilardo salonları, Catering

Sektör Bilgisi

Ev dışı gıda sektörü sanayileşmenin artması ile cazibe noktası haline gelmiştir. Tüketim kanalları da göz önüne alındığında pazarın çok daha büyük olduğu görülüyor. Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında ev dışı gıda tüketim oranının Türkiye'de düşük olduğu gerçektir. Markalaşma ve sermaye girişleri ile sektör kendini bulmaya başlamıştır. Tüketiciler için daha sağlıklı ve kaliteli yemeğe daha ucuza ulaştıracak yollar arandığında yazılım desteği önemli bir araç haline gelmiştir. Görselliğin ve hizmet kalitesinin sağlanmasında yazılım ve donanım bu sektörün itici gücünü oluşturduğunu söyleyebiliriz.

AKEAD Çözüm

Standart fonksiyonların yanı sıra, AKEAD çözümleri Ev dışı gıda sektörüne özel imkânlar vermektedir. EDİ (Belge paylaşımı), CPD (Ürün Datası Paylaşımı), Katalog oluşturma, Belge ekleme vb.. özellikleri vardır. Müşteri sadakat kartları (Çok şubeli durumlarda senkronize etme imkânı)

  • Kasa takibi ve kontrolü
  • Kasa terazisine bağlantı
  • Her türlü barkod tanımlama imkânı [Terazi barkodu (Meyve, Sebze, Kasap), fiyat barkodu]
  • Çok şubeli çözümler
  • Otomatik fiyat (Psikolojik fiyat)
  • Depozito yönetimi
  • Depozito yönetimi
  • Mutfak yazıcısı
Güncelleştirme

Yıllık bir pakettir. İçersinde yıllık güncelleme, yedekleme, ürün bilgi paylaşımı yapılır.

Destek Paketleri

Telefonla Destek, Uzak Erişim ile Destek ve Yerinde Destek paketlerinden biri seçilebilir.

Small

Küçük işletmeler için.

Classic

Orta boy tüm ticari firmalar.

Business

Kapsamlı özelliklere sahiptir. Parti takibi, dövizli çalışma yapan firmalar.

Business +

En gelişmiş özelliklere sahiptir. Dövizli hesap tutmak, sevkiyat planlamak, üretim, promosyon ve seri takibi yapmak isteyen firmalar içindir.

Mağaza Çözümü

Şubeli firmalar, Franchise ve zincirler için komple çözüm sunmaktayız.

AKEAD Yazılım Çözümü Paket ve modül seçimlerine göre oluşmaktadır;

Stok, Cari, Teklif, Sipariş, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Muhasebe, Eylem, Üretim, Pos, Terazi, ÖKC, Şube senkronizasyonu, Parti, Seri, Posta &Mailing, Terminal, PDA, Tablet Pazarlama &Müşteri Sadakat, Merkez-Mağaza Senkronizasyonu, Personel yönetimi.

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.