İnşaat sektörü

Firmalar

İnşaat &Yapı Malzemeleri, Hırdavat / Nalburiye, Boya & Kimya, Doğalgaz Firmaları, Asansör, Alçıpan-Dekorasyon, Çevre ve Arıtma, Sıhhi Tesisatçılar, Çelik Konstrüksiyon, İsıtma Soğutma Havalandırma, Otomasyon Sistemleri, Çatı Teras Bakım Onarım

Sektör Bilgisi

İnşaat sektörü, etkilediği 200'den fazla alt sektör ile ekonomimizin dinamizmini destekleyen en önemli sektörlerden biridir. Yapı malzemelerini kısaca, bina yapımı ve diğer inşaat mühendisliği işleri dâhil olmak üzere, tüm yapı işlerinde, sürekli olarak kullanılmak üzere üretilen, demir-çelik, çimento, cam, seramik, boya, metal strüktür, ahşap vb. ürünler olarak tanımlamak mümkündür. Nitekim inşaat sektörü; yalnızca yapı işlerinde kullanılan malzemelerin üretimini değil; yapıların tasarlanmasından inşa edilmesine, binaların bakım ve yıkım (geri kazanım dâhil) işlemlerinden yol yapım çalışmaları gibi inşaat mühendisliği işlerine kadar birçok faaliyet alanını kapsamaktadır.

AKEAD Çözüm

Standart fonksiyonların yanı sıra, AKEAD çözümleri İnşaat sektörüne özel imkânlar vermektedir. EDİ (Belge paylaşımı), CPD (Ürün Datası Paylaşımı), Katalog oluşturma, Belge ekleme vb.. özellikleri vardır. Müşteri veya gruba özel fiyatlandırma

  • Barkotlu ürün etiketlerinin basımı
  • Saha satış sistemleri
  • Maliyet hesaplama
  • Son kullanım tarihi takibi
  • Seri/Parti takibi, ürün izlenebilirliği
  • Lojistik, sevk ve teslimat planlaması
  • Paketleme hesaplaması
  • Çok dilli çalışma imkanı
  • Çoklu para birimi imkanı
Güncelleştirme

Yıllık bir pakettir. İçersinde yıllık güncelleme, yedekleme, ürün bilgi paylaşımı yapılır.

Destek Paketleri

Telefonla Destek, Uzak Erişim ile Destek ve Yerinde Destek paketlerinden biri seçilebilir.

Small

Küçük işletmeler için.

Classic

Orta boy tüm ticari firmalar.

Business

Kapsamlı özelliklere sahiptir. Parti takibi, dövizli çalışma yapan firmalar.

Business +

En gelişmiş özelliklere sahiptir. Dövizli hesap tutmak, sevkiyat planlamak, üretim, promosyon ve seri takibi yapmak isteyen firmalar içindir.

Mağaza Çözümü

Şubeli firmalar, Franchise ve zincirler için komple çözüm sunmaktayız.

AKEAD Yazılım Çözümü Paket ve modül seçimlerine göre oluşmaktadır;

Stok, Cari, Teklif, Sipariş, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Muhasebe, Eylem, Üretim, Pos, Terazi, ÖKC, Şube senkronizasyonu, Parti, Seri, Posta &Mailing, Terminal, PDA, Tablet Pazarlama &Müşteri Sadakat, Merkez-Mağaza Senkronizasyonu, Personel yönetimi.

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.