Kişiye Özel Hizmet sektörü

Firmalar

Kuaför, Güzellik Salonları, Sauna — Hamam — SPA, Kozmetik Ürün & Kişisel Bakım

Sektör Bilgisi

Eskiden "özel" olana gelir seviyesi yüksek olanlar sahip oluyordu. Bugün "Kendini özel hissetmek" sadece belli bir kesime mahsus bir ayrıcalık olmaktan çıktı. Artık her gelir grubundaki insan bütçesine uygun kişisel ürünlere sahip olabilmekte. Bu da kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetlerin çoğalmasına, çeşitlenmesine imkân oluşturdu. Örneğin, kuaför salonları dev bir ekonomi yarattı. Son 5 yılda hızlı bir büyüme yakalayan kuaför salonları 2 milyar dolarlık ciroya ulaştı. 25 bin kuaförün bulunduğu Türkiye'de kadınların kişisel bakım harcamaları da arttı. Kozmetik sektöründe yıllık kişi başı harcama 26 Euro'ya ulaştı. Günümüz insanının stres atmak, güzelleşmek ve kendini ödüllendirmek için tercih ettiği spa'lar, gözde yatırım alanlarından biri haline geldi. Çeşitliğin ve rekabetin sonucu arayışlar doğal ürünlere yönelmeyi tetikledi. Son yıllarda sektörde doğal sabunlar, şampuanlar, diğer saç bakım ürünleri ve saç boyaları, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve diğer doğal kozmetikler üretilmeye başlanmıştır. Özellikle doğal sabun ve şampuan üretimi ülke çapında birçok küçük ölçekli firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

AKEAD Çözüm

Standart fonksiyonlarm yanı sıra, AKEAD çözümleri Kişiye Özel Hizmet sektörüne özel imkânlar vermektedir. EDİ (Belge paylaşımı), CPD (Ürün Datası Paylaşımı), Katalog oluşturma, Belge ekleme vb.. özellikleri vardır. İndirim, Kampanya takibi

  • İndirim kuponları
  • Müşteri sadakat kartları (Çok şubeli durumlarda senkronize etme imkânı)
  • Çalışan komisyon sistemi
  • Kasa takibi ve kontrolü
  • Her türlü barkod tanımlama imkânı (barkodu, ağırlık barkodu)
  • Çok şubeli çözümler
  • Otomatik fiyat (Psikolojik fiyat)
Güncelleştirme

Yıllık bir pakettir. İçersinde yıllık güncelleme, yedekleme, ürün bilgi paylaşımı yapılır.

Destek Paketleri

Telefonla Destek, Uzak Erişim ile Destek ve Yerinde Destek paketlerinden biri seçilebilir.

Small

Küçük işletmeler için.

Classic

Orta boy tüm ticari firmalar.

Business

Kapsamlı özelliklere sahiptir. Parti takibi, dövizli çalışma yapan firmalar.

Business +

En gelişmiş özelliklere sahiptir. Dövizli hesap tutmak, sevkiyat planlamak, üretim, promosyon ve seri takibi yapmak isteyen firmalar içindir.

Mağaza Çözümü

Şubeli firmalar, Franchise ve zincirler için komple çözüm sunmaktayız.

AKEAD Yazılım Çözümü Paket ve modül seçimlerine göre oluşmaktadır;

Stok, Cari, Teklif, Sipariş, Fatura, Kasa, Banka, Çek-Senet, Muhasebe, Eylem, Üretim, Pos, Terazi, ÖKC, Şube senkronizasyonu, Parti, Seri, Posta &Mailing, Terminal, PDA, Tablet Pazarlama &Müşteri Sadakat, Merkez-Mağaza Senkronizasyonu, Personel yönetimi.

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.