E Posta, SMS, KEP Modülü

SMS,Pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak isteyen şirketler için ideal bir çözümdür. En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu SMS gönderebilir. Kullanımı kolay bir ara yüz üzerinden, müşteriler istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir. Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir.

AKEAD istatistik verilerini de kullanılarak kampanyalar düzenleye bilir. Müşterilerinize bakiyeleri, ödeme günleri gibi hatırlatma bilgileri geçile bilir.

Mailing,Firmalara özel günlerde kutlama postaları göndermek, bakiyeleri, ödeme günleri gibi hatırlatma bilgileri geçmek, kampanyalar düzenlemek için kullanılır. Toplu Mailing paketleri ile otomatik gönderi ve raporlama imkanları sunulmaktadır.

E Posta, SMS, KEP Modülü

KEP,Kayıtlı Elektronik Posta AKEAD Yazılımı içerisinden kullanıla bilmektedir. E-İmza, elle atılan imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir. E-İmza, elektronik işlemlerde gönderilen bilginin yolda değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemeyeceğini garantiler.

E-İmza elektronik ortamda gerçekleşen işlemlerde kişilerin kimlik bilgilerinin doğruluğunu garantiler.

E-İmza için gerekli nitelikli elektronik sertifika (NES) gerçek kişilere/bireylere sağlanır, “kurumsal NES” 5070 Sayılı E-İmza Kanunu kapsamında sağlanmamaktadır. Kurum adına yetkili kişiler sahip oldukları e-İmzalarını tüm kurumsal işlemlerde kullanabilirler.

TÜRKKEP, yetkili ESHS (E-Güven) ile anlaşmalı kayıt otoritesi olarak, NES hizmetleri ve e-İmza entegrasyon çözümleri sağlamaktadır.

TÜRKKEP, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca Nitelikli Elektronik Sertifika üretmeye yetkili E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş’nin Yetkili Kayıt Otoritesi olarak e-İmza hizmetleri sağlamaktadır.

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.