TeamViewer

AKEAD kullanıcıları uzak erişim destek için TeamViewer v11.0 indir.

Destek

Çalışma Saati
Pazartesi – Cuma → 9:00 – 18:00
Cumartesi → 9:00 – 13:00

Telefon ile destek

AKEAD; Telefon ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimlerinde telefon ile destek vermektedir. Bu destek bir eğitim değildir. Kullanıcı sorularına hızlı çözün sunmak amaçlıdır.

Telefon ile destek hizmetimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir.

Uzak erişim ile destek

AKEAD TeamViewer‎’ın kurumsal lisansı ile çalışma düzenine uygun olarak belirtilen saat dilimleri içersin de uzak erişim hizmeti verilmektedir. Yazılım destek hizmetlerimiz ilk alım için 1 yıl takip eden yıllar için güncelleme paket alımlarına bağlı olarak verilmektedir.

Belirlenen zaman dilimleri dışında iş ortaklarımız ile görüşülmesi gerekir.

Yerinde destek

İş ortaklarımızın müşterilerimize sunduğu bir hizmettir. Aralarında yapacakları bakım anlaşması kapsamına göre hizmet içeriği belirlenir.

Bakım anlaşması yapan müşterilerimize güncelleme hizmeti ücretsiz verilmektedir. Özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalara iş ortaklarımız ile bakım anlaşması yapılmasını önermekteyiz. Bakım anlaşması kapsamında minimum 24 saat ile maksimum 48 saat arasında oluşabilecek sorunlarına çözüm sunmayı taahhüt etmekteyiz.

2015 © AKEAD. Tüm hakları saklıdır.